TARU SU ÜRÜN GRUPLARI

HAVUZLAR

Tariyon, tüm açık ve kapalı yüzme havuzları, tatlı su deniz suyu havuzları, süs havuzları, atlama havuzları, dalga havuzları, deney havuzlarında suyu kimyasalsız, elektrik ve filtrasyonla arıtır. Suyu yüksek kaliteli su kalitesine ulaştırır, cam gibi berrak, kaynak suyu gibi temiz ve cilde uyumlu hale getirir.

GÖLETLER

Göletlerde, suyu kimyasalsız arıtırken, yosun, sivrisinek, kurbağa, koku  gibi istenmeyen çevresel etkileri uzaklaştırır. İşletme maliyetini düşürür, kalite ve sağlık sağlar.

GÖLLER

 Göllerde, suyu kimyasalsız arıtırken, yosun, sivrisinek, kurbağa, koku  gibi istenmeyen çevresel etkileri uzaklaştırır. İşletme maliyetini düşürür, kalite ve sağlık sağlar, ekolojik sistemi bozmaz, müthiş görsellik sunar.

SOĞUTMA KULELERİ

Soğutma  kulelerinin problemlerini (suyun sertliği, yosun oluşumu, bakteri plağı oluşumu, kireç plakaları oluşumu gibi ısı geçişini engelleyen faktörler) kimyasal kullanmadan ortadan kaldırır, suyu kaliteli bir su haline getirir, işletme maliyetini düşürür.

EVAPORATİF SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Evaporatif Soğutma Ünitelerinin problemlerini (suyun sertliği, yosun oluşumu, bakteri plağı oluşumu, kireç plakaları oluşumu gibi ısı geçişini engelleyen faktörler) kimyasal kullanmadan ortadan kaldırır, suyu kaliteli bir su haline getirir, işletme maliyetini düşürür.